THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 

Vyhledané nemovitosti
sleva
Exklusivní prodej RD v Bdeněvsi Plzeň sever. K domu o dispozici 5+1 náleží také garáž a terasa. V interieru je kuchyňská linka se spotřebiči, krbová kamna a několik skříní. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Ideální lokalita pro klidné bydlení. Výborná dopravní dostupnost. Doporučujeme.
4 100 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1012, makléř: Radek Marťan
novinka
Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní obchodní, nebo provozní prostory v klidné lokalitě nedaleko centra Plzně v přízemí bytového domu. Prostory jsou zkolaudovány jako herna/bar a mají samostatný vstup přímo z ulice. Prostory jsou v moderním stylu, čistý a příjemný interiér je vybaven prostorným barem a ventilací. Celková užitná plocha je 250 m² proto jsou tyto prostory vhodné pro větší provoz. Tyto prostory se skládají z několika místností, mají kapacitu pro několik desítek osob, je zde taneční parket, dlouhá a prostorná místnost (sloužila pro výherní automaty), a další 2 velké místnosti, oddělené pánské + dámské WC a WC pro personál a ještě jedno samostatné WC, úklidová místnost, zázemí pro zaměstnance se samostatným přístupem, klimatizace s ventilací. Stávající vybavení: velký rohový barový pult s linkou a 2 x dřez, odkládací police, komoda, moderně zrenovované WC (obklady a dlažba), nově položená dlažba, plastová okna a vstupní dveře. Možnost připojení k internetu a kabelové TV (O2), nebo místního poskytovatele internetu (v prostorách je rozveden internet k provozu VLT terminálů). Označení firmy, nebo reklamu je možné umístit zvenčí, i uvnitř. Velké prostory lze rozdělit na několik menších např. sádrokartonem. Možnost bezplatného parkovacího stání na dvoře, nebo na nedalekém parkovišti. Unikátní příležitost pro úspěšné podnikání v centru Plzně. Nájemné + energie + vratná kauce. Volné prakticky ihned.
info u makléře CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5017, makléř: Radek Marťan
novinka
Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní obchodní, nebo kancelářské prostory v centru Plzně. Prostory jsou v moderním stylu, čistý a příjemný interiér je vybaven zařízením pro provoz baru (diskotéky), které lze v případě zájmu odkoupit. Celková užitná plocha je 260m². Tyto prostory mají kapacitu pro 250 osob, je zde 75 míst k sezení, parket s pódiem, oddělený salónek, dva intimní boxy, uzamykatelná šatna, oddělené pánské + dámské WC a WC pro personál, úklidová místnost, zázemí pro zaměstnance se samostatným přístupem, klimatizace s ventilací. O bezpečnost je postaráno bezpečnostním zařízením a je zde k dispozici i trezor ve zdi. Stávající vybavení: velký rohový barový pult s linkou a dřezem, 14 pohodlných pohovek, 16 stolků, několik židlí, 4 velké lednice + 1 menší, luxusní a nadčasový lustr, atd. Možnost připojení k internetu (O2, UPC) a kabelové TV (O2, UPC), nebo místního poskytovatele internetu. Označení firmy, nebo reklamu je možné zvenčí, i uvnitř. Protože jsou zde dva samostatné vstupy, lze velice snadno tento velký prostor rozdělit na několik menších. Možnost parkovacího stání na dvoře, nebo pronájem dvojgaráže nedaleko. Unikátní příležitost pro reprezentativní sídlo úspěšné společnosti přímo v centru Plzně. Nájemné + energie + vratná kauce. Volné prakticky ihned.
info u makléře CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5018, makléř: Radek Marťan
novinka
Společnost Capitol group s.r.o exclusivně nabízí velice zajímavou investici a to prodej činžovního domu na lukrativním místě v centru Plzně 400 m od Chodského náměstí a cca 600 m od Fakultní nemocnice. Dům lze využít jako kanceláře (12 kanceláří) s možností velkých skladových prostor, v suterénu domu obchod, popř. možnost vybudování mnoha bytových jednotek nebo ubytovacího zařízení. V každém patře vlastní sociální zařízení. Celý objekt je napojen na centrální monitorovací a zabezpečovací zařízení. Dům je zcela podsklepen a před 9 lety prošel kompletní rekonstrukcí včetně přístavby podkroví. Součástí rekonstrukce byla výměna oken za plastová, fasáda, obložení a další. Parkování je možné ve vnitrobloku, nebo přímo před domem zdarma. Možnost připojení internetu a pevné linky od 02, UPC. V okolí veškerá občanská vybavenost. Restaurace, supermarket Coop, nákupní centrum Area Bory, pošta, bazén Slavia VŠ Plzeň, škola, školka, MHD (tramvaj č. 4, trolejbus č. 16, 15). S financováním poradíme a pomůžeme. Vzhledem k možnosti využití doporučujeme prohlídku objektu.
6 900 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5024, makléř: Petra Ivaničová
novinka
Naše realitní společnost Vám nabízí prodej prostorného bytu 3+1 v Mariánských Lázních. Byt se nachází v 1.NP cihlového domu a prošel kompletní rekonstrukcí. Je částečně zařízen kuchyňskou linkou se spotřebiči, na podlahách PVC, dlažba v předsíni a v pokojích koberce. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Velmi klidné bydlení. K bytu je k dispozici velký dvorek. Doporučujeme.
1 950 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2070, makléř: Radek Marťan
2
Seznam obsahuje 114 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster