THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
pro komerční výstavbu
pro bydlení
zemědělská půda
les
trvalý travní porost
zahrada
ostatní

Vyhledané nemovitosti
novinka
Prodej stavebního pozemku k výstavbě rodinného domu v klidné a atraktivní části obce Nová Ves u Plzně vzdálené 7 km od Plzně, kde se nachází zástavba rodinných domů. Pozemek je rovinatý, zatravněný, ze všech stran oplocený. Z inženýrských sítí je zde elektřina, kanalizace vyvedena na pozemku, přípojka vody přivedena na pozemek z městského řádu. K pozemku se pohodlně dostanete po celoročně sjízdné silnici. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen.
2 990 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3016, makléř: Radek Tokar
novinka
Prodej stavebního pozemku k výstavbě rodinných domů (projekt na 12 samostatných RD) v klidné a atraktivní části obce Tlučná vzdálené 7 km od Plzně, kde se nachází zástavba nových i starších rodinných domů. Pozemek je rovinatý, zatravněný, z jedné strany oplocený. Z inženýrských sítí je zde možno připojit elektřinu, kanalizaci a přípojku vody z městského řádu. K pozemku se pohodlně dostanete po celoročně sjízdné asfaltové silnici. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen.
850 CZK (za m²)
detail nemovitosti
ID: P3017, makléř: Radek Tokar
novinka
Prodej stavebního pozemku k výstavbě rodinného domu v klidné a atraktivní části obce Horní Bříza vzdálené 8 km od Plzně, kde se nachází zástavba nových rodinných domů. Pozemek je rovinatý, zatravněný, ze třech stran oplocený. Z inženýrských sítí je zde sloupek na elektřinu a plyn, kanalizace vyvedena na pozemku, přípojka vody přivedena na pozemek z městského řádu. K pozemku se pohodlně dostanete po celoročně sjízdné asfaltové silnici, která je navíc osvětlena veřejným osvětlením. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen. Možná je i výměna za byt(y) v Plzni (Praze).
info u makléře CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3005, makléř: Radek Tokar
novinka
Prodej pozemku o celkové výměře 11.743 m² v katastrálním území Slatina u Františkových Lázní. Jedná se o dva pozemky o výměře 2.888 m² a 8.855 m² - druh pozemku: orná půda. Autem do centra Chebu cca. 4 km. Nedaleko nájezdu na dálnici E48.
1 500 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3006, makléř: Radek Marťan
novinka
Prodej několika pozemků o celkové výměře 105.051 m² v katastrálním území Žírovice (Františkovy Lázně).
350 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3007, makléř: Radek Marťan
1
Seznam obsahuje 13 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster