THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
garsonka
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6+kk
6+1
7+kk
7+1
atypický
jiný

Vyhledané nemovitosti
novinka
Nabízíme prodej prostorného bytu 3+1+komora v činžovním domě, který prošel renovací, ve Městě Touškov – Dolní Náměstí. Společný dvůr vlastníků bytů, který se nachází za domem, je možné využívat k parkování, slunnému posezení, klidnému odpočinku, dětským hrám nebo grilování. Dále je zde možnost využití velké stodoly (např. pro dílnu, sklad apod.) a studny umístěné na dvorku. V bytě je umístěna ještě komora, dále je možné k bytu využívat 2 samostatné sklepní prostory a sušárnu. Byt má vlastní plynový kotel, který zajišťuje ohřev teplé vody a ústřední vytápění, dále jsou zde nové rozvody vody v plastu, nová elektroinstalace, v jednotlivých místnostech plovoucí podlahy. VYBAVENÍ: dřevěná kuchyňská linka, el. sporák, plynový kotel, plovoucí podlahy. Možnost připojení O2 TV + internet, UPC TV (satelit), nebo místní internet (330,- Kč/měs.). Prostředí v blízkosti autobusu a kompletní infrastruktury. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. Pro koupání je nedaleko vodní nádrž Hracholusky. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
1 200 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2047, makléř: Radek Tokar
novinka
Nabízíme k prodeji částečně zrenovovaný byt 2+1 s balkónem v obci Dýšina. Byt se nachází v atraktivní lokalitě na konci obce, v klidném cihlovém domě. Samotný byt má provedeny tyto modernizace: nové podlahy, vyvložkovaný komín, nová plastová okna - orientována na jižní a západní stranu, což činí byt velice slunným a světlým, s výhledem do zeleně, v obývacím pokoji funkční krbová kamna a vchod na balkón. Byt má zděné jádro, je vybaven kuchyňskou linkou a plynovým sporákem. K bytu je k dispozici 2x prostorný sklep v přízemí domu. Pro příjem TV je k dispozici satelit, možné připojení k internetu od O2 nebo Mraknet. Bezplatné parkování možné v okolí domu. Nedaleko je veškerá občanská vybavenost (supermarket, škola, školka, pošta, lékárna) a velmi dobrá dostupnost MHD (cca.600 m). Fond oprav činí pouze 1.600,- Kč měsíčně. Volný po dohodě prakticky ihned. Byt bez větších investic. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme zdarma vyřídit.
1 149 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2087, makléř: Radek Tokar
novinka
Nabízíme prodej útulného bytu 1+1 v zrekonstruovaném a udržovaném činžovním domě v Plzni – Lukavická ul. Parkování je možné před domem zdarma. K dispozici je společný dvůr vlastníků bytů, který se nachází za domem a je možné ho využívat ke klidnému odpočinku, dětským hrám nebo grilování, sušení prádla. Byt má vlastní plynový kotel, který zajišťuje ohřev teplé vody a ústřední vytápění, dále jsou zde nové rozvody vody v plastu, nová elektroinstalace, v jednotlivých místnostech nádherné dřevěné podlahy. VYBAVENÍ: dřevěná kuchyňská linka, el. sporák zn. Gorenje, digestoř. Možnost připojení kabelové TV a internetu (např. O2). Prostředí v blízkosti MHD a kompletní infrastruktury. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
1 249 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2049, makléř: Radek Tokar
sleva
Nabízíme vám prodej bytu 1+1 v 1. nadzemním podlaží cihlového bytového domu v centrální, avšak klidné, části lázeňského města. V r. 1997 proběhla na domě výměna krytiny střechy – Tondach. V bytě jsou instalována kamna wav, která plně zajišťují vytvoření příznivé teploty v celém bytě, el. boiler, nově zřízené WC a sprchový kout. V bytě jsou nové rozvody vody v plastu, nová elektroinstalace, obklady a nově též plovoucí podlaha, dále se zde nachází dřevěná kuch. linka s plynovým sporákem. Toto vše je také součástí prodeje bytu. Lze využívat i zahrádku v zadní části domu ke klidnému a slunnému posezení, grilování apod. Jedná o zajímavou nemovitost, kterou lze využívat ke krátkodobému pronájmu (např. pro lázeňské pacienty), nebo k bydlení. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
499 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2028, makléř: Radek Tokar
sleva
Nabízíme vám prodej garsoniéry v 1. podzemním podlaží cihlového bytového domu v centrální, avšak klidné, části lázeňského města. V r. 1997 proběhla na domě výměna krytiny střechy – Tondach. V bytě jsou instalována krbová kamna, která plně zajišťují vytvoření příznivé teploty v celém bytě, el. boiler na 80 l postačí na běžný provoz či napuštění vany zn. Kaldewei. V bytě jsou nové rozvody vody v plastu, nová elektroinstalace, obklady a dlažba se zátěžovým kobercem v místnosti, kde se nachází také dřevěná kuch. linka s el. sporákem a lednicí. Toto vše je také součástí prodeje bytu. Příslušenstvím je dále i zděná sklepní místnost, umístěná v bezprostřední blízkosti vstupu do bytu. Lze využívat i zahrádku v zadní části domu ke klidnému a slunnému posezení, grilování apod. Svojí velikostí bytu 41,41 m² se jedná o zajímavou nemovitost, kterou lze využívat i jako nebytový prostor (provozovnu solária, solné jeskyně, kanceláře apod.). Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
450 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2029, makléř: Radek Tokar
4
Seznam obsahuje 57 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster