THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
kanceláře
sklady
výroba
obchodní prostory
ubytování
restaurace
zemědělské objekty
jiný

Vyhledané nemovitosti
Dovolujeme si Vám nabídnout nadstandardní obchodní prostory v centru Plzně. Prostory jsou vybaveny kancelářským nábytkem, recepcí i kuchyňkou a zázemím pro zaměstnance. Rozkládají se ve dvou patrech a jsou propojeny schody s mramorovým obložením. V druhém patře se také nachází vstup na velmi prostornou terasu. Unikátní příležitost pro reprezentativní sídlo úspěšné společnosti naproti OC Plaza.
30 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5008, makléř: Radek Marťan
Zprostředkujeme pronájem zavedené provozovny rychlého občerstvení na velmi lukrativním místě v Plzni – Slovany. Zrekonstruovaný nebytový prostor se nachází v přízemí cihlového domu, je tvořen jednou místností (tato místnost je přepažena sádrokartonovou příčkou a tímto je rozdělena na prostor pro vydávání občerstvení a přípravnu jídel), skladem (který má samostatný přístup), WC (samostatné, s umyvadlem) a technickou místností (místnost pro úklidové prostředky apod.). Součástí prostoru jsou: výklopné servírovací okénko přímo do ulice, obklady na stěnách, dlažba, odsávání, 2x velké zářivkové osvětlovací těleso + 1x barevné zářivkové osvětlení výlohy, 3x nerez dřez s vodovodními bateriemi a el. větrák na stropě. VYBAVENÍ PROVOZOVNY tvoří: 2x pec na pizzu, váha + el. miniváha, el. kráječ, el. palačinkovač, el. gril, el. kasa zn. Casio, mikrovlnná trouba, lednice zn. Gorenje, lednice zn. Calex s mrazákem, mrazák zn. Calex, mrazící box, venkovní důmyslně umístěná reklama a IP monitorovací a zabezpečovací kamera. Veškeré toto vybavení je plně funkční a tvoří celek pro okamžité fungování provozovny. Možné připojení k internetu od O2 nebo UPC a kabelové TV (O2, UPC). Tento nebytový prostor je vhodný pro prodej rychlého občerstvení (pizza, hot dog, gyros apod.) Další využití po vzájemné dohodě možné. Exkluzivně nízký pronájem 3000,- Kč/měs. + zálohy činí 1000 – 2000 Kč/měs. dle výroby. Odstupné 140 000,- Kč. Volný po dohodě prakticky ihned.
3 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5019, makléř: Radek Tokar
novinka
Nemovitost je ve velmi dobrém stavu s novou střechou a fasádou. Nachází se v malebném městečku Krupka přímo na krásném náměstí. V blízkosti se nachází nejdelší lanová dráha v České republice, prostřednictvím, které jezdí turisté na rozhlednu Komáří Vížka. Městská hromadná doprava v dosahu 30 metrů. Lazeňské město Teplice je vzdáleno cca 7 km. Vzhledem k umístění a provedení se nemovitost hodí k širokému využití. Kompletně zařízený a vybavený hotel s 19 pokoji (2-3lůžkové) s vlastní koupelnou a toaletou.Venkovní terasa s posezením bar a restaurace. Oplocený vlastní pozemek o výměře 878m2 s možností parkování. Hotel je dlouhodobě pronajmut s možností výpovědi. Pomůžeme Vám s financováním této nemovitosti.
8 990 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5002, makléř: Radek Marťan
sleva
Naše společnost Vám zprostředkuje přenechání zavedeného baru v centru Chebu. Bar s 15ti letou tradicí a stálou klientelou je ideální příležitostí k podnikání bez jakýchkoli investicí. Majitel požaduje odstupné ve výši 270.000 Kč za vybavení včetně skladových zásob. Součástí odstupného je také vybavená menší kuchyň, kulečník, šipky, boxy na sezení, chladící zařízení, výčep, plazmová TV a terasa.
270 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5007, makléř: Radek Marťan
novinka
Exklusivně Vám nabízíme pronájem nebytových prostor na náměstí v Chebu. Jedná se o prostory určené zejména k provozování obchodu s oděvy či vybudování kavárny. Prostory jsou zabezpečeny elektronickým systémem na ostrahu majetku. K dispozici je také rozsáhlá terasa či zázemí pro personál. Vytápění zajišťuje el. kotel. Možnost připojení k internetu a kabelové TV od O2. Nájemné činí 25.000 Kč měsíčně + energie. Kauce ve výši jednoho nájmu. Provize RK 20.000 Kč.
25 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5011, makléř: Radek Marťan
4
Seznam obsahuje 20 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster