THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
chaty
garáže
historické objekty
jiný
chalupy
zemědělské usedlosti
obj. obč. vybavenosti
rybníky

Vyhledané nemovitosti
novinka
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu (alespoň jeden rok) suchou dvojgaráž v objektu soukromého uzavřeného parkoviště v samotném centru Plzně. Garáž byla postavena roku 2014, má plochou střechu, je montovaná, oplechovaná (žárově pozinkovaný trapézový plech) o rozměrech 5x5 m² s omyvatelnou betonovou podlahou a se zavedenou elektřinou. Garáž nemá okna a je na ní vidět z oken sousedních domů a je zde nainstalován i bezpečnostní kamerový systém, což snižuje riziko vykradení. Garáž je možné využít i jako skladovací prostor. V případě zájmu je možno pronajmout samostatné, nekryté parkovací stání. Při platbě dopředu na jeden rok sleva jednoho měsíčního nájmu.
2 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6008, makléř: Radek Tokar
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Zátiší - Kreuzmannova ul. na vlastním pozemku o výměře 18 m². Garáž byla postavena roku 1976, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma krytými průduchy), nově vymalována bílou barvou s omyvatelnou betonovou podlahou se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, které lze zajistit proti samovolnému zavírání.
Garáž nemá okna, a je na ní vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení.
Garáž o rozměrech cca. 3.35 x 5.35 m s výškou stropu 1.88 – 2.16 m má toto vybavení: pracovní stůl s velkým svěrákem, 4 závěsné skříňky, velký prostorný regál s několika úložnými patry. Od zastávky MHD (trolejbus č. 12) u čerpací stanice pohonných hmot ONO je 270 m ke garáži příjezdová komunikace asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
Nájemné: 1.300,- Kč/měs + provize RK: 1.300,- Kč.
1 300 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6002, makléř: Radek Tokar
sleva
Přijďte relaxovat a získat lepší zdraví a krásu ve velmi příjemném privátním prostředí infrasauny Privat pro 2-4 osoby. V naprostém soukromí můžete využít výhod blahodárného působení infračerveného záření na váš organismus. Přivítá vás téměř domácí prostředí s kompletním zázemím pouze pro vás: WC, sprcha, lůžko pro odpočinek, místo pro posezení, konzumaci teplých i studených nápojů a drobného občerstvení. Pro zlepšení nálady si můžete pustit hudbu z CD přehrávače s radiem.
200 CZK (za hodinu)
detail nemovitosti
ID: O6005, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 3 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster