THETAN GROUP ▪ Realitní kancelář
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
reality@thetangroup.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
chaty
garáže
historické objekty
jiný
chalupy
zemědělské usedlosti
obj. obč. vybavenosti
rybníky

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme k prodeji velice zajímavou chatu, která se nachází v klidné chatové oblasti, na okraji obce Nepomuk v blízkosti lesa. Chata je celozděná, s obytným podkrovím se zateplenou střechou. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským vybavením a schodištěm do podkroví, které slouží jako ložnice. Výhled z oken je umožněn na jižní stranu. Voda je k dispozici z vlastní studny umístěné na pozemku. Vytápění je řešeno přímotopem, případně je zde možné zbudování krbu, nebo kamen na tuhá paliva, vaření je možné na el. vařiči. Nedaleko chaty se nachází suché WC. Na pozemku, který je slunný, rovinatý je několik vzrostlých tújí, které zpestřují vzhled zahrady. K chatě náleží i venkovní pergola. Dostupnost je možná automobilem k pozemku. V obci je veškerá občanská vybavenost. Okolí chaty vybízí k turistice a cykloturistice. Prostředí je vhodné pro milovníky přírody, houbaření, rybaření a turistiky.
399 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: C4005, makléř: Petra Ivaničová
novinka
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu (alespoň jeden rok) suchou dvojgaráž v objektu soukromého uzavřeného parkoviště v samotném centru Plzně. Garáž byla postavena roku 2014, má plochou střechu, je montovaná, oplechovaná (žárově pozinkovaný trapézový plech) o rozměrech 5x5 m² s omyvatelnou betonovou podlahou a se zavedenou elektřinou. Garáž nemá okna a je na ní vidět z oken sousedních domů a je zde nainstalován i bezpečnostní kamerový systém, což snižuje riziko vykradení. Garáž je možné využít i jako skladovací prostor. V případě zájmu je možno pronajmout samostatné, nekryté parkovací stání. Při platbě dopředu na jeden rok sleva jednoho měsíčního nájmu.
2 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6008, makléř: Radek Tokar
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Zátiší - Kreuzmannova ul. na vlastním pozemku o výměře 18 m². Garáž byla postavena roku 1976, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma krytými průduchy), nově vymalována bílou barvou s omyvatelnou betonovou podlahou se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, které lze zajistit proti samovolnému zavírání.
Garáž nemá okna, a je na ní vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení.
Garáž o rozměrech cca. 3.35 x 5.35 m s výškou stropu 1.88 – 2.16 m má toto vybavení: pracovní stůl s velkým svěrákem, 4 závěsné skříňky, velký prostorný regál s několika úložnými patry. Od zastávky MHD (trolejbus č. 12) u čerpací stanice pohonných hmot ONO je 270 m ke garáži příjezdová komunikace asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
Nájemné: 1.300,- Kč/měs + provize RK: 1.300,- Kč.
1 300 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6002, makléř: Radek Tokar
sleva
Přijďte relaxovat a získat lepší zdraví a krásu ve velmi příjemném privátním prostředí infrasauny Privat pro 2-4 osoby. V naprostém soukromí můžete využít výhod blahodárného působení infračerveného záření na váš organismus. Přivítá vás téměř domácí prostředí s kompletním zázemím pouze pro vás: WC, sprcha, lůžko pro odpočinek, místo pro posezení, konzumaci teplých i studených nápojů a drobného občerstvení. Pro zlepšení nálady si můžete pustit hudbu z CD přehrávače s radiem.
200 CZK (za hodinu)
detail nemovitosti
ID: O6005, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 4 záznamů
 

© 2013 THETAN GROUP - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster